Rreth Nesh

Filloni këtu.. New Living.

Relaksohuni në Hotelin tonë

Hotel Habitat është një hotel me katër yje që ndodhet në Tiranë, brenda një prej lagjeve më të fundit të ndërtuara 'Delijorgji', vetëm 15 minuta larg Galerisë Kombëtare të Arteve, qendrës së qytetit dhe Teatrit të Operas dhe Baletit.

Një Hotel luksoz pranë qendrës së Tiranës me një dizajn të stilit të lartë që ju ofron një eksperiencë të paharrueshme me komoditet dhe shërbim të shkëlqyer! Hoteli ynë ofron dhoma luksoze me çmime fantastike..

Kontaktoni

Qëndro Një Herë, Mbaj Kujtime Përgjithmonë

Komoditete & Facilitete

Ofrim Mëngjesi

Habitat Hotel Tirana ofron një mëngjes bufe ose kontinental.

Shërbim Bari

Gjithçka shërbehet në gota të përgatitura me kujdes..

Shërbim Dhome

Ky hotel me 4 yje ofron recepsion 24 orësh dhe WiFi falas.

Restorant

Restoranti është i hapur për drekë dhe darkë për të gjithë vizitorët.

“Vend fantastik me gjithçka që disponohet në një distancë ecjeje dhe në të njëjtën kohë jo në një vend të mbushur me njerëz. Hoteli është shumë i rehatshëm me të gjitha komoditetet dhe ushqimin e mirë.”
Adeel, Emiratet e Bashkuara Arabe
“Ndërtesë e re, vend i mrekullueshëm, shumë kafene dhe restorante përreth, ju mund të ecni. Ishte shumë i pastër. Dhoma e madhe e ballkonit ishte e mrekullueshme për të marrë frymë. Staf i mirë. Parkim falas nën hotel.”
Surkan, Turqi