Bar & Restorant

Shije Mbretërore.

Bar & Restorant
Shëndetshme dhe Moderne

divider
about-image

Nevojë për ndihmë? Na telefononi

+355 69 605 5050

Restorant Habitat është i specializuar në ushqime të shijshme me përbërës të freskët dhe përgatitje mjeshtërore nga ekipi i kuzhinës së Restorantit. Pavarësisht nëse po porositni një vakt me shumë pjata ose po pini një pije dhe pica në bar, atmosfera e rastësishme, por e pasur, e bën atë të përsosur për të ngrënë me miqtë, familjen, klientët dhe bashkëpunëtorët e biznesit.

  • Të gjithë përbërësit janë të freskët dhe të përzgjedhur me kujdes nga shefat tanë.
  • Atmosferë e relaksuar, shërbim miqësor dhe ushqim i shijshëm.
  • Menuja është cilësore, tradicionale dhe ndërkombëtare.
Na Kontaktoni

Qëndro Një Herë, Mbaj Kujtime Përgjithmonë