Mirësevini Në

Hotel Habitat Tirana

Rezervoni
HOTEL HABITAT
Shijoni Një Eksperiencë Luksoze

I vendosur në Tiranë, 1.7 milje nga Sheshi Skënderbej, Habitat Hotel Tirana ka akomodime me tarracë, parkim privat falas, restorant dhe bar. Ky hotel me 4 yje ofron shërbim në dhomë, recepsion 24 orë dhe WiFi falas. Hoteli ofron edhe dhoma familjare.

Hoteli do t'u sigurojë mysafirëve dhoma me ajër të kondicionuar që ofrojnë dollap, kasafortë, një TV smart, një ballkon dhe tualet privat. Disa dhoma përmbajnë kuzhinë me frigorifer, pjatalarëse dhe furrë. Dhomat do t'u ofrojnë mysafirëve një minibar. Habitat Hotel Tirana ofron një bufe ose mëngjes kontinental.

Më Shumë
Komoditete & Facilitete

Ofrim Mëngjesi

Habitat Hotel Tirana ofron një mëngjes bufe ose kontinental.

Shërbim Bari

Gjithçka shërbehet në gota të përgatitura me kujdes..

Shërbim Dhome

Ky hotel me 4 yje ofron recepsion 24 orësh dhe WiFi falas.

Restorant

Restoranti është i hapur për drekë dhe darkë për të gjithë vizitorët.

Qëndro Një Herë, Mbaj Kujtime Përgjithmonë

- Pushoni Në Hotelin Tonë -

Një vend me ngjyra të ngrohta, mobilje dhe ndriçim të përsosur, ideal për të pasur koktej mbresëlënës festa, ceremoni të rëndësishme apo darka romantike.

Stafi i kualifikuar është në dispozicion për të shërbyer me elegancë dhe shpejtësi. Menuja është cilësore, tradicionale dhe ndërkombëtare.

Mysafirët në akomodim mund të shijojnë një bufe ose një mëngjes à la carte. Gjithmonë do të ketë një Atmosferë e relaksuar dhe ushqim i shijshëm!